ЗАО Week 

Днепр (Днепропетровск)

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать

ЗАО Week 

WEEK — це молодий український бренд, що з’явився у 2015 році. Незважаючи на такий незначний вік, ми абсолютно точно знаємо, які цілі переслідує наша команда. Усіх нас поєднує спільна мета — випуск стильних трендових речей для жінок відповідно новим світовим модним тенденціям.

Найважливішою особливістю є наявність власного виробництва в Дніпрі. Фабрика має потужність до 10 тисяч одиниць в місяць. Ми працюємо з найкращими швачками, котрі мають великий стаж якісної та продуктивної роботи. Наша команда — це відповідальні і цілеспрямовані люди, професіонали своєї справи.

Продукція бренду Week — це унікальний модельний ряд. Ми пропонуємо покупцям кращі моделі одягу, котрі відповідають світовим модним тенденціям. При цьому кожен виріб має приємну, доступну покупцям вартість. Ми використовуємо найкращу тканину та якісну фурнітуру. В асортименті ви зможете знайти верхній одяг, сукні, світшоти, майки, спідниці, брюки.

Український бренд WEEK — це бажання втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. З одягом нашого бренду кожна дівчина буде неперевершена у будь-якій ситуації.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.