Агроскоп Интернешенл 

Украина

Вакансии

15 активных вакансий

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

Агроскоп Интернешенл 

Компанія  «Агроскоп» - досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв – була заснована у 2002 році. Розпочавши свою діяльність як дистрибутор засобів захисту рослин та насіння провідних світових виробників компанія постійно поповнює асортимент новітніми продуктами та елементами технологій вирощування. Свою головну мету компанія "Агроскоп " вбачає у підвищенні ефективності виробничих процесів у сільському господарстві, насамперед за рахунок втілення прогресивних технологій вирощування cільськогосподарських культур, що дозволяють партнерам компанії отримувати високі врожаї, водночас забезпечуючи дбайливе ставлення до землі та екології.

На сьогоднішній день компанія  активно співпрацює з підприємствами в усіх областях України. Серед пріоритетних напрямків розвитку  - забезпечення сільгоспвиробника технологіями вирощування високорентабельних культур: цукровий буряк, ріпак озимий та ярий, кукурудза, соняшник. По цих культурах компанія має повний пакет насіння, засобів захисту рослин та мікродобрив: * Засоби захисту рослин від ArystaLifeScience, BayerCropScience, BASF, Cheminova, Crompton, DowAgroSciences, Du Pont, FMC, Monsanto, Syngenta та інші; * Насіння сільськогосподарських культур від Pioneer, Limagrain, Syngenta, Monsanto (соняшник, кукурудза, сорго), SESVanderHave (цукровий буряк), Raps Gbr (озимий та ярий ріпак),Оseva (зернові та зернобобові) та ін; * Мікродобрива та стимулятори росту від Valagro, Akzo Nobel, Borax; * Продукти для передзбиральної обробки посівів для збереження врожаю, підвищення якості та подовження термінів зберігання від Miller Chemical.

Основні напрямки діяльності компанії:

* Забезпечення сільськогосподарських підприємств засобами захисту рослин, насінням та мікродобривами;

* Консультаційна та практична підтримка сільгоспвиробників фахівцями - агрономами ТОВ «Агроскоп »;

* Впровадження програм захисту та технологій вирощування сільськогосподарських культур на основі вітчизняного та європейського передового досвіду; * Закупівля сільгосппродукції;

* Проведення семінарів, Днів Поля та тренінгів з вдосконалення роботи спеціалістів господарств в регіонах.

Переваги компанії "Агроскоп":

  • Компанія Агроскоп відома на аграрному ринку  з 2002 року як один із провідних постачальників насіння, ЗЗР, ПКП і успішно працює по всій території  України.  
  • Компанія входить в ТОП 3 провідних компаній на ринку дистрибьюції насіння, ЗЗР, ПКП.
  • Ведет бізнес відкрито, прозоро, надійно і є частиною публічної міжнародної Компанії.
  • Співробітничає з провідними міжнародними компаніями - виробниками.
  • Компанія має в  "портфелі продаж" 43  ексклюзивні продукти  для клієнтів - насіння, ЗЗР, ПКП.
  • Використовує гнучкі схеми розрахунків з постачальниками і клієнтами  - кредитні договори, вексельні відносини, розрахунки с/г продукцією. 
  • Компанія орінтується на клієнта і пропонує широкий спектр агро-сервису і технологічного супроводу. Комплексне та іноваційне рішення проблем клієнта на всіх етапах виробницва.
  • Має розвинуту інфраструктуру транспортної і складської логістики.
  • Професійна команда спеціалістів компанії володіє передовими знаннями в агротехнологіях і агрономічному менеджменті. 
  • Агроскоп має репутацію соціально відповідального роботодавця. Вона відкрита ринку, розповідає про свої можливості, відкриті вакансії на сайтах пошуку роботи, сайті компанії Агроскоп. 
 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Украина15

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.